GENERACE DECIBELŮ BONUSOVÝ DÍL

KE KOUPI POUZE NA TOMTO E-SHOPU

Děj knihy zvolna navazuje na nejnovější titul Petra Doležala, Generace decibelů a je první částí této úspěšné trilogie i když kniha samotná byla napsána o mnoho let dříve.

Kniha je oslavou síly kamarádství, ale také příběhem o zrodu vzdoru a bolesti z nepochopení, které jejího hrdinu donutily ve třinácti letech, k útěku z domova.
Děj, který vychází z autentických poznámek spisovatele z jeho deníčku, je mimořádně citlivě napsán. Čtenáři povypráví o časech, které jsou nám všem blíž, než by se mohlo na první pohled zdát.
Je důkazem, jak nelehké může být překročení prahu světa dospělých, jak nelehké může být loučení s andělským časem nevinnosti.
Kniha byla několik let nejprodávanějším titulem našeho vydavatelství.
Trilogie Generace decibelů, která svým rozsahem překročila dávno původní záměr podat svědectví o jedné době, se stala burcující výpovědí jací jsme vlastně byly, my děti, jedné málem zapomenuté generace.

Informace o knize

Stránky: 135

Rozměr: 21x14 cm

Obal: pevné desky s barevným přebalem

Ilustrace: černobílé kresby autora uhlem

Ukázka z knihy: ano

E-kniha: ne

Audiokniha:ne

KNIHU ZAKOUPÍTE POUZE NA NAŠEM E-SHOPU200,00 Kč

20 recenzí

Petr Doležal je pan spisovatel. Tuhle knihu znám skoro zpaměti, četl jsem ji mockrát.

Závěr je síla.

kdo si ji přečet, jistě mi dá za pravdu, je opravdu vynikající-hluboká a plná zvláštního daru-dětské pravdy na prahu dospělosti-obdivuhodné.

Petr Doležal je jistě jeden z velkých českých spisovatelů.

Panda

Kniha je krásná, plna dětské oddanosti bojovat za pravdu,přátelství a vytvářet si ideály, které člověku vydrží po celý život.

Ukazuje sílu opravdového přátelství na život a na smrt,krásnou přírodu a nezměrné kouzlo rybařiny.

Karel

Nejlepší knížka kterou sem kdy četl

Honza

je to pecka

Tomáš

i když ji člověk čte po několikáté tak tam nachází porád něco nového a těší se z toho jak skvěle je to napsané

Štěpán

  • rád ji čtu a už po několikáté.Taky rybařím a tak mě oslovuje tenhle příběh ještě víc.Doporučil jsem ji už hodně kámošům,aby si ji taky koupili.A nikdo nelitoval.Ani nevím proč to sem píšu snad aby si k příběhu našli cestu i další a potěšili se jako ja

Otta

Knihu Chytání na věčné časy lze směle zařadit vedle knih Šimkových nebo Pavlových.Mnohokrát jsem četll příběh o rybaření a velkém nenaplněném kamarádství svému malému synkovi .Jeho reakce byla důkazem ,že je to moc pěkná kniha..Děkuji jejímu autorovi a přeji mu mnoho dalších takto poutavě napsaných knih.

Milan.Š a Milan junior.

Chtěl bych pochválit knihu Chytání na věčné časy. Milé a jimavé čtení o dětství, na které každý rád zavzpomíná.

Ostatním mohu pouze doporučit.

Leoš

Ryby a dětství patří k sobě a jestliže má někdo to štěstí.... jako autor, je co závidět. Také chytám ryby, dá se říci celý život a možná bych u já mohl napsat svůj příběh, ale nemám ten dar...

Raději zůstanu čtenářem.

Pavel

Před časem jsem si
vypůjčila Váš titul s názvem Chytání na věčné časy a velice se mi pro svou dětskou upřímnost zalíbila.

Aneta

Kniha se velmi pěkně čte. Patří k těm, které by měly být nafilmované.Ukrývají ve svých stránkách silné poselství.

Marie

Knihu Chytání na věčné časy jsme zakoupili s manželkou jako komplet, ještě s dvěmi částmi trilogie Generace decibelů na slavnostní křtu v Živanicích.Všechy díly už mám přečtené a musím přiznat, že teprve v celku vyzní naplno její síla.Moc pěkně napsané, dojemné a silné poselství z časů, které si dnešní děti neprožijí.

Hájkovi

Knihu Chytání na věčné časy jsme četli v naší rodině všichni a několikrát. Je zvláštně dojemná a připomíná čtenáři význam dětství v lidském životě. I když nejsem rocker, velmi rád jsem si přečetl i její druhé a třetí pokračování v trilogii Generace decibelů. Musím uznat, že její odkaz a síla se ještě znásobila.

Děkujeme za rodinu Lánských-Ota (dědeček)

Knihu Generace decibelů-Chytání na věčné časy, jsem si objednal jako komplet celé trilogie Generace decibelů a i když nemá s rockovou muzikou mnoho společného, vystihuje dobu našeho dětství v socialismu dokonale.

Díky za ní Honza

Chytání na věčné časy-Generace decibelů je nejopravdovější kniha o dětství.

Bořek

Vážená redakce a vážený Petře Doležale, právě jsem dočetl knihu Generace decibelů-Chytání na věčné časy.

Je to moc pěkná, ale také smutná kniha. Rád vzpomínám na svoje dětství a to Vaše Vám "trochu závidím"

Děkuji za nádherný, čtenářský zážitek.

Roman Dobiáš

Dětství za Husáka bylo ještě plné dobrodružství a kamarádství.To dnešní se s ním nemůže zdaleka rovnat.

Kniha Chytání na věčné časy je neuvěřitelně autentická a autor neváhal využít netradičních prvků, aby nám, kteří jsme byli dětmi v oněch časech, tento pocit zvýraznil.

Otta

Vážený pane Doležale,
přečetl jsem Vaši knihu Chytání na věčné časy, musím podotknout, že svou úplně první, a natolik mě to chytlo, že si musím objednat další, viz. objednávka níže v příloze.Jsem také vášnivý rybář a Labe je pro mě též srdcovka. Díky za skvělé a dechberouci čtení. Jak říkám, jsem literaturou nepolibený, ale díky Vám jsem konečně přečetl knihu a ještě z ní měl nepopsatelný zážitek.

Děkuji a jsem s pozdravem,Váš věrný čtenář Luboš Novotný. 

Dobrý den přátelé z redakce

promiňte mi ono důvěrné oslovení, ale po přečtení knihy Chytání na věčné časy jiné nenacházím. Kniha je překrásnou oslavou dětství a kamarádství a i když jsem ji přečetl vícekráte, stále mě její závěr rozlítostní. Děkuji jejímu autorovi a vašemu vydavatelství za nevšední literární zážitek.

Oldřich Tománek