GENERACE DECIBELŮ BONUSOVÝ DÍL

KE KOUPI POUZE NA TOMTO E-SHOPU

Děj knihy zvolna navazuje na nejnovější titul Petra Doležala, Generace decibelů a je první částí této úspěšné trilogie i když kniha samotná byla napsána o mnoho let dříve.

Kniha je oslavou síly kamarádství, ale také příběhem o zrodu vzdoru a bolesti z nepochopení, které jejího hrdinu donutily ve třinácti letech, k útěku z domova.
Děj, který vychází z autentických poznámek spisovatele z jeho deníčku, je mimořádně citlivě napsán. Čtenáři povypráví o časech, které jsou nám všem blíž, než by se mohlo na první pohled zdát.
Je důkazem, jak nelehké může být překročení prahu světa dospělých, jak nelehké může být loučení s andělským časem nevinnosti.
Kniha byla několik let nejprodávanějším titulem našeho vydavatelství.
Trilogie Generace decibelů, která svým rozsahem překročila dávno původní záměr podat svědectví o jedné době, se stala burcující výpovědí jací jsme vlastně byly, my děti, jedné málem zapomenuté generace.

Informace o knize

Stránky: 135

Rozměr: 21x14 cm

Obal: pevné desky s barevným přebalem

Ilustrace: černobílé kresby autora uhlem

Ukázka z knihy: ano

E-kniha: ne

Audiokniha:ne

KNIHU ZAKOUPÍTE POUZE NA NAŠEM E-SHOPU



200,00 Kč

20 recenzí

Petr Doležal je pan spisovatel. Tuhle knihu znám skoro zpaměti, četl jsem ji mockrát.

Závěr je síla.

kdo si ji přečet, jistě mi dá za pravdu, je opravdu vynikající-hluboká a plná zvláštního daru-dětské pravdy na prahu dospělosti-obdivuhodné.

Petr Doležal je jistě jeden z velkých českých spisovatelů.

Panda

Kniha je krásná, plna dětské oddanosti bojovat za pravdu,přátelství a vytvářet si ideály, které člověku vydrží po celý život.

Ukazuje sílu opravdového přátelství na život a na smrt,krásnou přírodu a nezměrné kouzlo rybařiny.

Karel

Nejlepší knížka kterou sem kdy četl

Honza

je to pecka

Tomáš

i když ji člověk čte po několikáté tak tam nachází porád něco nového a těší se z toho jak skvěle je to napsané

Štěpán

  • rád ji čtu a už po několikáté.Taky rybařím a tak mě oslovuje tenhle příběh ještě víc.Doporučil jsem ji už hodně kámošům,aby si ji taky koupili.A nikdo nelitoval.Ani nevím proč to sem píšu snad aby si k příběhu našli cestu i další a potěšili se jako ja

Otta

Knihu Chytání na věčné časy lze směle zařadit vedle knih Šimkových nebo Pavlových.Mnohokrát jsem četll příběh o rybaření a velkém nenaplněném kamarádství svému malému synkovi .Jeho reakce byla důkazem ,že je to moc pěkná kniha..Děkuji jejímu autorovi a přeji mu mnoho dalších takto poutavě napsaných knih.

Milan.Š a Milan junior.

Chtěl bych pochválit knihu Chytání na věčné časy. Milé a jimavé čtení o dětství, na které každý rád zavzpomíná.

Ostatním mohu pouze doporučit.

Leoš

Ryby a dětství patří k sobě a jestliže má někdo to štěstí.... jako autor, je co závidět. Také chytám ryby, dá se říci celý život a možná bych u já mohl napsat svůj příběh, ale nemám ten dar...

Raději zůstanu čtenářem.

Pavel

Před časem jsem si
vypůjčila Váš titul s názvem Chytání na věčné časy a velice se mi pro svou dětskou upřímnost zalíbila.

Aneta

Kniha se velmi pěkně čte. Patří k těm, které by měly být nafilmované.Ukrývají ve svých stránkách silné poselství.

Marie

Knihu Chytání na věčné časy jsme zakoupili s manželkou jako komplet, ještě s dvěmi částmi trilogie Generace decibelů na slavnostní křtu v Živanicích.Všechy díly už mám přečtené a musím přiznat, že teprve v celku vyzní naplno její síla.Moc pěkně napsané, dojemné a silné poselství z časů, které si dnešní děti neprožijí.

Hájkovi

Knihu Chytání na věčné časy jsme četli v naší rodině všichni a několikrát. Je zvláštně dojemná a připomíná čtenáři význam dětství v lidském životě. I když nejsem rocker, velmi rád jsem si přečetl i její druhé a třetí pokračování v trilogii Generace decibelů. Musím uznat, že její odkaz a síla se ještě znásobila.

Děkujeme za rodinu Lánských-Ota (dědeček)

Knihu Generace decibelů-Chytání na věčné časy, jsem si objednal jako komplet celé trilogie Generace decibelů a i když nemá s rockovou muzikou mnoho společného, vystihuje dobu našeho dětství v socialismu dokonale.

Díky za ní Honza

Chytání na věčné časy-Generace decibelů je nejopravdovější kniha o dětství.

Bořek

Vážená redakce a vážený Petře Doležale, právě jsem dočetl knihu Generace decibelů-Chytání na věčné časy.

Je to moc pěkná, ale také smutná kniha. Rád vzpomínám na svoje dětství a to Vaše Vám "trochu závidím"

Děkuji za nádherný, čtenářský zážitek.

Roman Dobiáš

Dětství za Husáka bylo ještě plné dobrodružství a kamarádství.To dnešní se s ním nemůže zdaleka rovnat.

Kniha Chytání na věčné časy je neuvěřitelně autentická a autor neváhal využít netradičních prvků, aby nám, kteří jsme byli dětmi v oněch časech, tento pocit zvýraznil.

Otta

Vážený pane Doležale,
přečetl jsem Vaši knihu Chytání na věčné časy, musím podotknout, že svou úplně první, a natolik mě to chytlo, že si musím objednat další, viz. objednávka níže v příloze.Jsem také vášnivý rybář a Labe je pro mě též srdcovka. Díky za skvělé a dechberouci čtení. Jak říkám, jsem literaturou nepolibený, ale díky Vám jsem konečně přečetl knihu a ještě z ní měl nepopsatelný zážitek.

Děkuji a jsem s pozdravem,Váš věrný čtenář Luboš Novotný. 

Dobrý den přátelé z redakce

promiňte mi ono důvěrné oslovení, ale po přečtení knihy Chytání na věčné časy jiné nenacházím. Kniha je překrásnou oslavou dětství a kamarádství a i když jsem ji přečetl vícekráte, stále mě její závěr rozlítostní. Děkuji jejímu autorovi a vašemu vydavatelství za nevšední literární zážitek.

Oldřich Tománek