LITERÁRNÍ NADĚJE ČESKÉ REPUBLIKY

Podpora knižního vydavatelství Petra Doležala začínajícím spisovatelům ve formě knižní publikace, představuje literární práce více jak 70. autorů všech věkových skupin a všech literárních žánrů. Je průřezem současné generace psavců, kteří se představují veřejnosti ve svých prvotinách. Petr Doležal sestavil nejenom výběr jednotlivých prací, ale také se geniálně zhostil jejich hodnocen, pro  které použil klasifikaci jakosti ve francouzském vinařství.

Kniha nabízí, mimo čtenářský zážitek, obrovské množství pozitivní energie, kterou do jejich stránek jednotliví autoři vložili.

Informace o knize

Stránky: 296

Rozměr: 24x17 cm

Obal: pevné desky s laminem

Ilustrace:černobílé fotografie.

Ukázka z knihy: ne

E-kniha: ne

Audiokniha:ne
380,00 Kč

3 recenze

Kniha je výborná a nabízí hodně zajímavého počtení.

Iva

Literární naděje ........." Jsou tam moc pěkné "kousky". Hodnotit je jako víno ( prodávám jej - víno - od roku 1991 ) byl super nápad. Pokaždé AŽ dočtu mrknu ma "katalogové bodování" - fakt dobré a zajímavé. Pouze jednou jsem s Vámi nesouhlasil - to jak chovali slepici a cigánům pochcali prádlo - to se mi fakt těžko dekustovalo- ( omlouvám se - jsem opovážlivý + drzý literární laik ). Ovšem jak si drak odnesl perlu z rybníka - to je šampion výstavy. Doteď jsem nepochopil že to napsala žena. To musí být ŠPICA BABA !! Přeji hezké dny - nejen Vám ale i celému Vašemu "týmu".

 S upřímným obdivem Zoltán "ZOLY" Hegedüš

Koupit si knihu literárních talentů je jako mít celou knihovnu, pestrost žánrů je zajímavá a seznamuje čtenáře s psaním talentovaných autorů. Dobrej nápad.

Ondřej