MASO


Legendární a zatracovaná sbírka básní z prostředí, které mnozí z nás raději nevidí. Mistrná ukázka talentu autora, představuje svět jatek a utrpení zvířat, na kterém lidská společnost buduje svůj blahobyt.Její autor poukazuje z vlastní zkušenosti na nepředstavitelné podmínky "chovu" jatečných zvířat, více jak burcující formou.

Sedm dní trvalo Bohu než stvořil tento nádherný svět a každá ze sedmi básní, zde představená je dalším z těžkých hříchů lidské dravé rasy. Básně jsou ironickou formou sžíravé, ale jejich odkaz je mimořádný.

Informace o knize

Stránky: 14

Rozměr: 14x21 cm

Obal: brožovaný

Ilustrace: barevné perokresby

Ukázka z knihy: ne

E-kniha: ne

Audiokniha:ne

100,00 Kč

   


    


           

každýmu bych doporučil,přečíst. Možná by se jim v těm kebulích rozsvítilo.

Pavka

Kniha Maso je překvapením pro všechny čtenáře.Plná nezpochybnitelné pravdy,výborně napsaná s obrovským odkazem do budoucna.Až příjde věk bezmasý možná její autoři budou ocenění a to po zásluze.Ani se nedivím,že se někomu její obsah pozdával nevhodným.Pravda už je taková.

Jirka

Smějou se mi že nejím maso,prej je to k životu potřeba. Zelenýho úchyla na ně.

Veronika

zelenej úchyl je z těch říkanek nejlepší.

Kolektiv I.S.Š

Taky nejím maso už dlouho a nikomu kolem to raděj neříkám,ale Maso jim ukážu.Anděl v nouzi je dojemná a krásná peezie

Jarda

Maso nejím celý život a to ze zdravotních důvodů.Každému mohu doporučit budete se cítit líp a nebudeme muset kupovat chemii v lékárnách.Knížku Maso jsem nečetl,ale už se na to chystám až poberu důchod.

Vlastimil

Samozřejmě jsem byla nejvíc zvědava na knihu MASO. Ani zdaleka jsem netušila, co mám očekávat. Doslova mi vyrazila dech. Konečně vím, co je neošokingová literatura! Je to drsné, ale tak prosté a tak pravdivé, dechvyrážející. Člověk se až otřese nad tím, co koná. Bude to pro mne dlouhá cesta, než se s tím vyrovnám. Kniha obsahuje nádherné metafory, bílá jak křídla labutí....Připomněla jsem si Kainarovu báseň o nenarozeném dítěti. Bude velice těžké se po čase ke knize vrátit, neboť už vím, co mě čeká. JIndřiška

Nezbývá, než uznat velikost myšlenky autora. Maso jsou novým Májem v české literatuře.

Nice

Hustý a hustý čtení, Maso už nejím několik let a kupodivu žiju v pohodě.

Doporučuju všem, aby s tím žraním zavražděných tvorů přestali.

Adam

Básničky nečtu, ale tyhle jsou fakt cool. Jíst maso je spoluúčast na masakru.

Pavel