Můj přítel vinohrad

Současný trend zemědělství a vinohradnictví, které je plně závislé na chemickém hnojení bez respektování půdních a přírodních zákonů, přiblížil člověka k samotné hranici jeho existence. 

Jenom v roce 2022 bylo do zemědělské půdy světa aplikováno více jak 150 milionů tun umělých hnojiv a tento trend má stále stoupající tendenci, související s přibýváním lidské populace. 

Kniha Můj přítel vinohrad nabízí překvapivě snadná a použitelná řešení pro každý vinohrad, zahradu či zahrádku, namísto prázdných definic. 

Její autor čerpá z bohatých zkušeností, získaných prací na vinohradu špičkové české Domény Pater Noster, s využitím vlastních převratných objevů přirozených vlastností rostlin a zdůrazňuje nezastupitelný význam psychiky a stresu v jejich životě. 

V knize naleznete desítky receptů a návodů, více jak sto barevných fotografií a ilustrací a odkaz na Edici praktických videí přímo navazujících na jednotlivé kapitoly knihy. 

Kniha Můj přítel vinohrad potěší nejenom širokou obec profesionálních vinařů a malopěstitele vinné révy, ale také zahrádkáře, sadaře  a všechny milovníky čisté přírody.

Jistě se jim stane platným rádcem a průvodcem v jejich oblíbené činnosti, hraničící často s celoživotní vášni.

Reprezentativní úprava a grafika

Počet stránek : 203 

Rozměr knihy: 18 x 24 cm

Použitý papír: lesklá křída 150 gr

Obal: pevné desky s barevným přebalem

Barevné fotografie, černobílé fotografie

Ukázka z knihy: ano

E-kniha: ano

Audiokniha: ne

Praktická videa: ano

pamatuj že změna celku začíná vždy dílem jedince...

400,00 Kč

Kniha je prodávána pouze prostřednictvím těchto stránek.