ESOTERIKA-MAGIE-SPIRITISMUS-OKULTISMUS

Tajemný balíček obsahuje sadu originálních doplňků  vyvracejících mýty o vyvolávání duchů a tichém světě mrtvých. Jedná se vlastně o pokračování příběhu z knihy Děvčátko zdvihá loutku, který je doplněn po roce o autentický překlad deníku Janet Wiliamsové, jenž byl nalezen několik let po jejím zavraždění při rekonstrukci jejího dětského pokoje.

Čtenář, toužící po nahlédnutí za oponu smrti, zde nalézá ještě spiristický arch ke spojení s druhou stranou, originální vykládací karty, křídu a ochranný amulet.

Kniha  není návodem jak vyvolávat duchy či komunikovat se světem mrtvých. Je pouze skládačkou z pozůstalosti dívky, která však touto schopností disponovala.

Její příběh, i po tolika letech, stále jitří  mysl badatelů , neboť se zde snad naskytla konečně možnost odpovědět na palčivou otázku lidstva. 

A kde budeme žít  po smrti?

PAMATUJTE

To, že v místnosti ve které se právě nalézáte nikoho nevidíte, ještě neznamená že jste zde sami.


Druhá z živých knih Petra Doležala rozhodně patří do rukou pouze těm, kteří si uvědomují jak s vážným tématem si zahrávají.

500,00 Kč 700,00 Kč

21 recenzí

Velmi nápadité podání a vzrušující obsah, rázem vyřadí balíček tajemna z průměru.I když na duchy nevěřím, nemám odvahu pokoušet osud, při kontaktování mrtvých. .

Honza

Kniha je natolik neobvyklá, nejen tím, jak je podána čtenářům, nebot´ to není pouze kniha, ale celý balíček záhad a tajemna. Okouzlil mě černý sešit, jakoby byl autentický, přesto ho musel autor přeložit, přepsat dětskou rukou, dokonce doplnil těžko čitelná slova jiným písmem, vypsaným. Mám pocit, že vstupuji do tajemna už tím, že jsem si dovolila do stránek nahlédnout. Je to magie, kouzlo nebo pozdrav ze záhrobí? Právem byla kniha tak vysoko oceněna. Netroufla jsem si jít dál a pokoušet osud. Bojím se, co by bylo pak? Každá jeho kniha je něčím překvapující, zpracováním, názvem,přebalem a především obsahem. A tak si raději počkám na 2. díl a budu odolávat pokušení. Obdivuji autora, který tak bravurně zvládá tolik různých žánrů a vždy excelentně a kolik jich ještě v hlavě skrývá. Těším se na každou další knihu. Vím, že bude jiná a šokující. Děkuji, že jste. Jindra

"tak dobrý den s touhle strašidelnou knihou.Z kraje to vypadá na normální čtení,ale je to omyl.Tohle není jenom kniha ti lidé v ní skutečně ožívají.Doporučuji-je to zcela jiné a nové.
Martin Marin"

Kniha se četla doslova jedním dechem. Chtěla bych touto cestou poděkovat autorovi za nevšední zážitek. Jsem obdivovatelkou hororů a tento se mi dostal hluboko pod kůži, což má u správného hororu být. Miluji ty chvíle napětí, kdy čekáte co se bude dít, když vám mráz probíhá po celém těle ale zvědavost vám nedovolí přestat číst :)

tak takovou knihu jsem ještě nečetl -těší mě,že je záhadná a překypuje nápady-to s tím dopisem je fakt super.moc nečtu,ale takovou knihu si nenechám ujít.už se těším na další díly

"ahoj Petře
četl jsem od tebe už čtyři knihy-čáry máry s prutem,chytání na věčné časy,maso a ted děvčátko
je to super čtení
těším se na další knihy
tvůj Standa"

dost a dost dobrý-dík

"krásnej dárek pro všechny co se rádi bojí-a grafika je luxus

"vojta duch"

"ponuré a strach nahánějící dílo
sem s dalším dílem
eva"

"tohle by chtělo nafilmovat-nedávno jsem koukal na nějakej horor a to byla fakticky kravina-tohle story by to převálcovalo
matej
klidně si v tom zahraju-ha ha ha"

"moc pěkně se to čte
Jířa"

"rada čtu tento druh knih-byla jsem zvědavá zda se i v Čechách najde někdo,kdo snese srovnání s Kingem či jinými velikány hororu

jsem mile potěšena a překvapena

Alena"

"knihu jsem si přečetl s chutí a hned si objednávám dvojku

van dark

super LOGO-JUDAS PRIEST "

" raději to čtěte jenom ve dne často se mi zda že někdo klepe na dveře a dějí se záhadné věci

co s tím?"

"jejda

děkuji za příběh který jsem s chutí přečetla čtu ráda takové záhadné knihy a jestli je někdo na pochybách tak za tuhle knihu ručím-je JINÁ

Alice"

"husty čtení a kdo to vlastně udělal?

Mirek"

DĚKUJI ZA STRAŠIDELNÉ OKAMŽIKY

JSEM VDĚČNÝM ČTENÁŘEM KNIH KTERÉ MI MAJÍ CO ŘÍCT.A KNIHY KTERÉ ČTU VÍCEKRÁT MĚ ZAUJMOU DĚVČÁTKO JE PONURÁ AŽ Z NÍ NASKAKUJE HRŮZA FANTAZIE ČTENÁŘE SE MŮŽE VYDAT VŠEMI SMĚRY BRAVO PETŘE DOLEŽALE JSEM ZVĚDAV NA ROZLUŠTĚNÍ TÉHLE ZÁHADY I KDYŽ SI PŘEJI ABY SE TO NEZDAŘILO SVĚT BY NEMĚL BÝT ZBAVOVÁN ZÁHAD.

"knihu jsem si koupila v Hradci Králové na vánočních trzích původně pro dceru.Snad ze zvědavosti jsem si přečetla.Skvělá.

Ten prodávající pán byl její autor.I když mi to ze skromnosti zapřel.Škoda poděkovala bych mu a chtěla autogram.

Snad příště

zdraví Jičínská"

"děkuji a děkuji za moc pěkné čtení a napínavou knihu a také díky za ukázku z druhého dílu co je na stránkách temnevody.com jsem fanoušek této literatury a myslím že je to vskutku zázrak že v naší zemi se dá najít tenhle žánr a autor je veliký příslib do budoucna s tou knihou mrazivě ponurou už přeskočil hraničky naší malinkatý zemičky

držím palce "

"moc a moc pěkné čtení

druhý díl očekávám s netrpělivostí a určitě né sama

I L

Předem než mé řádky vzplanou musím dodat drž se stranou, ta to kniha zdá se mapou a však ty bez víry ne kruť hlavou, pak se stane že loutky náhle vstanou! Klapání a divné to zvuky proplouvají hlavou, pak se ty staneš jejich mapou.
Kniha je báječná hodnocení ne mám asi ani slov.

Knihu jsem přečetla brzy po jejím vydání, ale do tajemného světa záhad jsem se bála vydat. Ale vím, co je živá kniha. Děvčátko zdvihá loutku vás vtáhne do děje, ztotožníte se s příběhem a žijete život dívky, která nahlédla za bránu svého života. Mystický děj vás pohltí a já až dnes jsem pokračovala v nabídce použít křídu, karty,...Přežila jsem, ale velmi jsem se bála nahlédnout za oponu. Tak toto je živá kniha, žije ve vás a vy v ní. Spisovatel si pohrál nejen s knihou, která má neskutečnou úroveň, ale i s námi čtenáři, přímo nás vykoupal v mystice. Ještě teď mě mrazí

Ahoj, Petře

znovu jsem si přečetla Tvoji nenapodobitelnou knihu o Janet. Dokonce jsem i pokračovala ve hře s kartami. Našla jsem v sobě sílu zkusit to. Překonat strach v sobě bylo dost těžké.

Děvčátko zdvihá loutku

Přečetla jsem tvůj příběh,

snad je to krádež,

ztratila jsem se v něm,

přivlastnila si ho,

vrátil se ke mně kdosi z dávna,

vrátil se čas milenecký,

čas tichých hvězd,

přišel neviděn a nevolán,

klidnou noc nerušil,

nenašel okno dokořán,

ráno se vrátil zpátky tam,

snažila jsem se utéci,

nebylo kam,

vyloudil úsměv na spící tváři,

i červeň ve tvářích,

zmatená sny zamykám,

schovávám ten čas pod víčky.

Předem než mé řádky vzplanou musím dodat drž se stranou, ta to kniha zdá se mapou a však ty bez víry ne kruť hlavou, pak se stane že loutky náhle vstanou! Klapání a divné to zvuky proplouvají hlavou, pak se ty staneš jejich mapou.
Kniha je báječná hodnocení ne mám asi ani slov.

Kdo se bojí duchů, raději to nečtěte. S kamarádem jsme se sešli a ze srandy si vyložili karty z téhle knihy.V noci jsem měl divný sny.

Václav 60 let.

Milá redakce přála bych si, předat tento dopis autorovi knihy Děvčátko zdvihá loutku.

Četla jsem ji několikrát a snažila se rozluštit onu tajemnou báseň od dívenky s tak smutným osudem.

Nemám ráda knihy s otevřeným koncem, ale myslím, že tenhle příběh si konec ani nezaslouží.

Mirka Bažantová 

Milá redakce, ztratila jsem dceru a občas se mi zdá, že je stále se mnou. Knihu Petra Doležala jsme si přečetli, na doporučení kamarádky a překvapilo nás, že je v ní vyvracen názor, že lze přivolat duši našich blízkých. Jedná se o pouhou fikci, či je to názor podpořen výzkumem, nebo zkušenostmi?

Děkujeme za případnou odpověď na přiložený E-mail.

Kavlivodovi

Vážená redakce.Kniha je tajemná a záhadná.Odvážil jsem se otočit tu zapovězenou stránku, před kterou varujete a zažil ten pocit, když se vám ježí chlupy na rukou.Děkuji za zážitek.

Josef

Dobrý den

balíček jsem otevřel a musím přiznat, že jsem byl zklammaný. Čekal jsem něco víc, ale když jsem se dal do čtení došlo mi, že autor se snaží tajemno chránit. Kniha je pěkně napsaná- i když má pouhých 36 stran stačí. Zajímalo by mě kolik jejich čtenářů v sobě našlo sílu otočit zapovězenou stranku. Já ne. Výborný nápad pane Doležale.

karel.

Dobrého dne

právě jsem si dočetl knihu Děvčátko zdvihá loutku a marně pátrám po pokračování. Poradíte mi? Kniha je sugestivní a tajemná a líbí se mi.

Díky

Jirka

Rád bych si objednal pokračování knihy Děvčátko zdvihá loutku. Je to možné?

Děkuji za odpověď Roman