Seznamte se: Petr Doležal a jeho  jasnozřivé vize a telepatie

Věčná otázka: dar či prokletí?

Není většího zla, než znát svojí budoucnost. A co když zvíme dopředu, co potká lidičky ve vašem okolí? Jasnozřivostí je nazývána schopnost vidět budoucnost, astrálně cestovat či přijímat energie mrtvých. Trvá to dlouho, než se s touto schopností naučíte žít, ale trvá to několik dní, než pochopíte, že není radno o svých vizích s někým hovořit.


Ale co když potkáváte lidi a čtete příběhy, které o nich vypráví jejich podvědomí?

Zžíravá je touha zaznamenat svá vidění a někomu je tak předat. Třeba v knize. A je to tady. Napadne Vás, jako každého kdo má něco " dáno", že to je Vaše poslání a tak stoupá sebevědomí. Někteří dokonce čtou z ruky či vykládají karty.


Jedna kniha, desítky příběhů lidí, kteří mě míjejí.

Kniha Čtení mysli podle petra doležala, je již v pořadí třetí, která se tomuto tématu věnuje. Telepatické schopnosti autora otevírají čtenáři vrátka do hlubokých vod lidského podvědomí. 

Kdo ji nečetl, doporučujeme.

Ráda bych upozornila, že jsem četla ještě dvě povídky, které v knize nevyšly. Strach a Hra.

Obě jsou opět děsivě reálné a věřím, že se mi podaří autora přemluvit, aby je uveřejnil ve své nové knize.

Především Hra na mě silně zapůsobila.

Proč doposud nevyšlo pokračování této knihy?

Málokterá z knih, kterou Petr Doležal napsal a vydal, vzbudila takovou pozornost mezi čtenáři jako právě Děvčátko. Později byla ještě doplněna o deník hlavní hrdinky a několik pokynů, aby byl navozen dojem, že se snad kontakty se světem mrtvých mohou řídit jakýmisi pravidly. Čtenáři očekávali a očekávají dosud rozuzlení příběhu.

Pokud jste knihu četli, neušlo vám jistě několik prvků, které se v ní objevily, především hádanka v podobě dětské říkanky či poslední zapovězená stránka. A věřte tomu, že není mnoho tak odvážných čtenářů, kteří by ji otevřeli. Kniha je věnována kontaktům se světem mrtvých a čtenář se ocitá poznání blíže, než by mohl tušit. Její pokračování by čtenáře přivedlo na samé hranice konfrontace.   

Opuštěná výhybka 148 je pečlivě střežena a tak je foto pouze ilustrativní.

V této povídce použil Petr Doležal,  částečně,  děsivá fakta události z Výhybky 148, jako kulisu strašlivého příběhu.

Je možné, aby se ztratil vlak plný lidí? A co stojí za nevysvětlitelnými událostmi na Výhybce 148?

Na této knize pracuje Petr Doležal již několik let. Podařilo se mu snad najít nevyvratitelný důkaz o prolínání našeho světa a toho "z venčí"?

Představa, že se někde zjevuje mrtvý výhybkář, by nejspíš patřila k legendám o niž je snadno pochybovat, kdyby... Ono kdyby je fakt, že za minulého režimu bylo toto místo nepřetržitě střeženo státní bezpečností, která si nedokázala poradit s podivnými událostmi, které se zde stávaly a stále dějí.

Někoho sis přivedl s sebou...

Zní to jako sen. Jen si to představte. Zhmotnění toho druhého co nosíme v sobě, toho, který splňuje naše nejtajnější představy o přátelství a můžeme se mu svěřit se vším. Pokud jsi se dostal, vážený čtenáři, až sem je patrno, že tě toto téma nanejvýš zaujalo. Povídku jsme připravili jako audioknihu, ale můžeš si ji přečíst, společně s ostatními, v knize Čtení mysli.