Seznamte se: Petr Doležal : jasnozřivé vize a telepatie

Věčná otázka: dar či prokletí?

Není většího zla, než znát svojí budoucnost. A co když zvíme dopředu, co potká lidičky ve vašem okolí? Jasnozřivostí je nazývána schopnost vidět budoucnost, astrálně cestovat či přijímat energie mrtvých.Trvá to dlouho, než se s touto schopností naučíte žít, ale trvá to několik dní, než pochopíte, že není radno o svých vizích s někým hovořit.


Ale co když potkáváte lidi a čtete příběhy, které o nich vypráví jejich podvědomí?

Zžíravá je touha zaznamenat svá vidění a někomu je tak předat.Třeba v knize. A je to tady. Napadne Vás, jako každého kdo má něco " dáno", že to je Vaše poslání a tak stoupá sebevědomí. Někteří dokonce čtou z ruky či vykládají karty.


Jedna kniha,desítky příběhů lidí, kteří mě míjejí.

Kniha Čtení mysli podle petra doležala, je již v pořadí třetí, která se tomuto tématu věnuje. Telepatické schopnosti autora otevírají čtenáři vrátka do hlubokých vod lidského podvědomí. 

Kdo ji nečetl, doporučujeme.

Ráda bych upozornila, že jsem četla ještě dvě povídky, které v knize nevyšly. Strach a Hra.

Obě jsou opět děsivě reálné a věřím, že se mi podaří autora přemluvit, aby je uveřejnil ve své nové knize.

Především Hra na mě silně zapůsobila.

Proč doposud nevyšlo pokračování této knihy?

Málokterá z knih, kterou Petr Doležal napsal a vydal, vzbudila takovou pozornost mezi čtenáři jako právě Děvčátko. Později byla ještě doplněna o deník hlavní hrdinky a několik pokynů, aby byl navozen dojem, že se snad kontakty se světem mrtvých mohou řídit jakýmisi pravidly. Čtenáři očekávali a očekávají dosud rozuzlení příběhu.

Pokud jste knihu četli, neušlo vám jistě několik prvků, které se v ní objevily, především hádanka v podobě dětské říkanky či poslední zapovězená stránka. A věřte tomu, že není mnoho tak odvážných čtenářů, kteří by ji otevřeli. Kniha je věnována kontaktům se světem mrtvých a čtenář se ocitá poznání blíže, než by mohl tušit. Její pokračování by čtenáře přivedlo na samé hranice konfrontace.